Týmový blog

96 hodin pro pravici

15.10.2013 | Sdílet

V pátek 11. října proběhlo setkání podporovatelů ODS. Zúčastnilo se ho více než 200 členů Modrého týmu a Mladých konzervativců. Setkání mělo pracovní charakter, kdy byl podporovatelům představen koncept volební kampaně ODS a nastíněn její závěr – 96 hodin pro pravici.

V posledních dnech kampaně bude ODS hodně vidět a prostřednictvím aktivity svých členů a podporovatelů se pokusí přesvědčit poslední nerozhodnuté voliče, aby volili pravici. Hlavním pilířem je přitom kontakt s lidmi a představování volebního programu. Budeme přitom využívat jak osobních setkání, tak i sociálních sítí.

V rámci setkání se vedla i dvouhodinová otevřená diskuse, v které odpovídali lídryně ODS Miroslava Němcová a úřadující předseda ODS Martin Kuba. Podporovatele nejvíce zajímala pozice ODS vůči novým nesystémovým stranám a konkrétní programová témata.

„Setkávání podporovatelů ODS považuji za velmi důležitá, navazují se zde nová přátelství a člověka to nabije energií,“ říká koordinátorka Modrého týmu Eva Kavinová. V podobném duchu se vyjadřuje i druhý koordinátor Štěpán Křeček: „Když vidíte 200 aktivních lidí, kteří po celou dobu kampaně pomáhají ODS, získáte novou motivaci.“

Do závěru kampaně se můžete zapojit i Vy. Veškeré informace naleznete na webových stránkách: http://www.ods.cz/96hodin.

Fotogalerie     Video

 

Vážení členové Modrého týmu,

13.9.2013 | Sdílet

náš dobrovolnický projekt na podporu pravicových ideálů slaví čtyři roky od svého vzniku. Za tu dobu se s Modrým týmem ztotožnilo více než 10 000 členů. Sdružení takto velkého množství příznivců Občanské demokratické strany je skvělou zprávou o tom, že v České republice žijí lidé, kteří se nebojí veřejně vyjádřit svůj životní postoj a postavit se otevřeně na stranu svobody a demokracie.

Modrý tým však čeká těžká zkouška – předčasné volby 2013. V těchto volbách budeme muset obhájit pozici pravice na politické scéně České republiky. V opačném případě nám hrozí levicová ústavní většina, která může zásadním způsobem změnit svobodný a demokratický vývoj naší země.

ODS v uplynulých dnech zahájila svou kampaň #Volím_pravici, která je zaměřena na aktivní občany a moderní komunikační technologie. Modrý tým se do kampaně zapojí a bude potřeba aktivity nás všech. Aby vše probíhalo hladce, bude Vám pomáhat zkušená koordinátorka Modrého týmu, Eva Kavinová. K dispozici Vám nově budu také já, Štěpán Křeček. Po boku Modrého týmu stojím od jeho začátků, a proto věřím, že funkci koordinátora zvládnu. Zaměřím se především na komunikaci se členy Modrého týmu a podporu nových technologií.

Věřím, že uspějeme a všichni odpovědní lidé si na konci kampaně řeknou #Volím_pravici.

Štěpán Křeček, koordinátor Modrého týmu

    

 
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · … · 17 · »»»

Příjemné odpoledne na Hlavní kanceláři :-)

Příjemné odpoledne na Hlavní kanceláři :-)

Zapojte se do kampaně přímo: Tweetujte pro #Volím_pravici


POČET ČLENŮ TÝMU
10398
Copyright © ODS 2009 - 2013 | webmaster | kontakt | rss
webdesign © ESMEDIA a.s.