O týmu

Kdo je podporovatel?

Jsme tým, který tvoří zodpovědní jednotlivci – podporovatelé.

Naši podporovatelé jsou ti, kteří:

 • věří v pravicovou politiku
 • věří, že mohou ovlivnit dění v České republice
 • nevěří slibům a populismu levice
 • jsou zodpovědní, sebevědomí, schopní
 • jsou aktivní, pracovití a zajímají se o společenské dění
 • mají svůj názor a umí ho říci
 • chtějí pozitivně ovlivnit osud a budoucnost České republiky
 • podporují ODS ve volebních kampaních

Co získá člen Modrého týmu?

Získá exkluzivní informace o tom, jak bude probíhat kampaň. Na kampani se budou moci aktivně podílet a ovlivňovat tak výsledek voleb. V rámci sítě modrého týmu můžete poznat nové lidi, kteří jsou také podporovatelé a společně plánovat akce. Máte možnost ovlivnit životy své i svých dětí.

Členové mohou získat tričko Modrého týmu, dále kartičku člena a další výhody.

Členství v Modrém týmu je zdarma, poskytnuté osobní informace budou sloužit jen pro vzájemnou potřebu Modrého týmu a jeho členů.


Jak můžu pomoci?

 • Aktivní podpora ODS na webu a sociálních sítích
 • Distribuce volebním materiálů ODS
 • Účast na volebních akcích ODS

Otázky a odpovědi

Co je Modrý tým?

Modrý tým je unikátním projektem na politické scéně v České republice. Je to přiblížení se lidem, zmenšení prostoru mezi politikem a jeho voličem. Projekt Modrý tým představuje nezbytnou podporu ODS ve volbách. Věříme totiž, že jen přesvědčivé vítězství pravice v zemi je zárukou svobody a demokracie.Modrý tým tvoří lidé. Skuteční, schopní, pracovití, aktivní, sebevědomí, zodpovědní.

Kdo se může stát členem (členkou)?

Členem Modrého týmu se může stát každý, kdo sdílí hodnoty Modrého týmu, ztotožňuje se s etickým kodexem a splní registrační podmínky. Současně musí být občanem České republiky a dosáhl věku 15ti let.

Jak se můžu stát členem (členkou)?

Pro plnohodnotné členství je nutné se registrovat. Buďto on-line na webových stránkách www.modrytym.cz nebo zasláním vyplněného formuláře korespondenčně nebo faxem, který můžete získat na vybraných akcích ODS nebo na webu.

Registrujete-li se prostřednictvím webového formuláře, po jeho vyplnění obdržíte ověřovací e-mail pro ověření Vaší e-mailové adresy. Poté se budete moci přihlásit do interní zóny člena Modrého týmu (do svého profilu).

Současně s tím Vám bude poštou zaslán dopis s kódem pro ověření Vaší doručovací adresy, který zadáte do příslušného pole ve Vašem profilu v interní zóně. Následně Vám během 14 dnů bude zaslána karta člena Modrého týmu.

V případě jakýchkoli komplikací kontaktujte koordinátory Modrého týmu.

Jaké výhody mi přinese členství?

Členové Modrého týmu získají informace o tom, jak bude probíhat kampaň a na kampani se budou moci aktivně podílet a ovlivňovat tak výsledek voleb. V rámci sítě modrého týmu můžou poznat nové lidi, kteří jsou také podporovatelé a společně plánovat akce. Členové získají tričko Modrého týmu a také registrační kartičku člena.

Bude mě to stát peníze?

Členství v Modrém týmu je zcela zdarma a není nijak zpoplatněno. Je založeno na dobrovolnosti a souhlasu s registračními podmínkami.

Kolik času strávím na akcích?

To je velmi individuální záležitost a závisí na vlastní iniciativě a ochotě. V době konání volební kampaně je pravděpodobnost zapojení do probíhajících akcí větší. Není zde žádná povinnost, nicméně bude každá iniciativa vítána.

Musím být členem (členkou) ODS?

Členství v ODS není podmínkou pro členství v Modrém týmu. Poskytnuté osobní informace budou sloužit jen pro potřebu Modrého týmu a vzájemnou komunikaci jeho členů.

Příjemné odpoledne na Hlavní kanceláři :-)

Příjemné odpoledne na Hlavní kanceláři :-)

Zapojte se do kampaně přímo: Tweetujte pro #Volím_pravici


POČET ČLENŮ TÝMU
10398
Copyright © ODS 2009 - 2013 | webmaster | kontakt | rss
webdesign © ESMEDIA a.s.