Ptejte se

Zde můžete položit jakékoli otázky týkající se činnosti Modrého týmu. Na Váš dotaz Vám v co nejbližší době rádi odpovíme. U dotazu uveďte celé své jméno, anonymní dotazy nebo dotazy s vulgárním obsahem nebudou zodpovězeny.

Dotazy týkající se politických témat, volebního programu či politiky ODS pokládejte prosím na www.ods.cz, odkaz Napište nám.

jméno a příjmení
e-mail
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, slouží pouze pro odpověď.
dotaz
Renata Pařízková
Dobrý den, chci se tedy zeptat na činnost Modrého týmu. za odpověď předem děkuji.
Petr Mach
Dobrý den, Modrý tým je organizace dobrovolníků, kteří podporují ODS a její program. Jejich aktivity se soustřeďují především na období předvolební kampaně, kdy se různým způsobem do této kampaně zapojují a pomáhají ODS dosáhnout co nejlepšího volebního výsledku. Modrý tým se tak v hojné míře účastnil loňské kampaně jak před volbami do PS, tak před volbami komunálními. V současné době Modrý tým není z pochopitelných důvodů tolik aktivní, neboť není mnoho příležitostí pro jeho činnost. Přesto se snažíme i nadále s našimi členy komunikovat a prostřednictvím Modrého týmu se spolu členové mohou i nadále setkávat, organizovat různé akce atp.
Patrik Košák
Dobrý den.Můžu se zeptat proč Ministerstvo práce se strhnout průkazky ZTP/P či ZTP.Jsem tělesně postižený a též i sluchově , přesto doufám že ODS má citové a sociální cítění. Ted tuhle dobu uchazeč o členství ODS. Myslím si že zasáhnout až tak jen vládu a ODS poškodí ve volbách nejen u zdravotně postižených, ale i většinové společnosti. Nechci abych díky tomu skončil na ulici. Děkuji předem na zodpovězení mé otázky.
Petr Mach
Dobrý den, zrušení průkazů zdravotně postižených lidí vláda P. Nečase rozhodně nechystá. Jde pouze o to, že by tyto průkazy měly být v průběhu následujících let obměněny za nové, plastové, které budou multifunkčnější. Dosavadní výhody spojené s těmito průkazy by měly být zachovány.
Jaroslav Rybín
Dobrý den, chci se zeptat, kde se dá sehnat členská kartička modrého týmu, pokud jsem jeho novým členem. Děkuji za odpověď.
Petr Mach
Dobrý den, pane Rybíne, po registraci by Vám měl být nejprve doručen dopis s kódem na ověření Vaší korespondenční adresy. Poté, co provedete toto ověření, Vám karta člena bude zaslána poštou. V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte opět obrátit. Děkujeme za Vaši registraci a těšíme se na spolupráci.
Martin Vala
Dobrý den, jsem dlouhodobým voličem ODS, od jejího vzniku jsem nevynechal ani jedny volby a vždy jsem volil ODS a jako takový Vám chci říct, že mě nesmírně mrzí, že Vaše strana podpořila novelu zákona o stavebním spoření, obzvláště zpětné 50% zdanění státní podpory u stávajících smluv a chci se zeptat jestli jste si alespoň vědomi, že jste porušily svůj předvolební slib, že na stávající smlouvy o stavebním spoření nebudete sahat. Myslím si, že takovéto porušení předvolebních slibů stranu strašne poškodí. 50% ďaň ať na cokoliv by se vůbec neměla vyskytovat a také jak Vám mají lidé věřit jestli příště nezdaníte státní příspěvek na penzijní připojištění. Jinak Vám fandím, ale toto považuji za velký přešlap, který byste si měli ještě pořádně rozmyslet, nezapomínejte že stavební spoření má téměř polovina lidí a těm až dojdou příští rok výpisy z účtu tak si to uvědomí a ČSSD získává laciné politické body. Kdyby vláda přišla se zvýšením základní sazby DPH z 19% na 22% tak by si toho skoro nikdo ani nevšiml a poté kdybyste od 1.1.2013 zavedly rovnou daň ve výši 17% tak na tom ještě získáte politické body, protože sice jednu sazbu o 7% zvýšíte, ale zároveň druhou o 5% snížíte a zároveň by se sjednotily daně z příjmu. Popřemýšlejte o tom. Jinak Vám děkuji za toto diskusní fórum, s dovolením ho budu občas využívat a předem děkuji za odpověď. S pozdravem Martin Vala
Petr Mach
Dobrý den, pane Valo, nejprve mi dovolte poděkovat za Vaši dlouhodobou podporu, velice si jí vážíme. K otázce stavebního spoření – jedná se o jedno z nezbytně nutných úsporných opatření. Podpora stavebního spoření totiž stojí stát ročně okolo 13 miliard Kč ze státního rozpočtu. Avšak musíme podotknout, že se nejedná o skutečnou daň, protože nestrhává ani jinak nebere nic z peněz vložených (tedy vydělaných) spořiteli. Stát jen sníží objem peněz, kterým k jejich naspořené částce přispívá. Název „daň“ je jen název technického provedení této úspory. Peníze na stavebním spořením ale budou stále vydělávat podobně či více než na termínovaném účtu, jen tato podpora nebude tak masivní jako dříve. Toto opatření nejde proti programu ODS, ale naopak v jeho duchu. Na rozdíl od zvyšování celkové daňové zátěže, o kterém se zmiňujete, nedusí toto opatření ekonomiku.

Dobrý den, rád bych se vás zeptal jestli nevíte kdebych mohl sehnat podklady pro svou seminární práci na téma "finanční rozpočet pro volební kampaně ODS" zajímá mě především kolik ODS utratila za reklamní kampaně a kolik získala za hlasy občanů atd. děkuji mnohokrát za odpověď Michal Nechanický
Petr Mach
Dobrý den, pane Nechanický, veškeré kontakty na Hlavní kancelář ODS, kde by Vám tyto údaje mohli poskytnout, naleznete na webu www.ods.cz/kontakt. Tyto údaje byly rovněž mnohokrát opakovány v médiích, myslím, že jsou tedy také dohledatelné na internetu.
Martina Štulíková
Dobrý den, chtěla bych vstoupit do ODS a stát se tak právoplatným členem. Můžete mi poradit, jak na to. Děkuji Štulíková
Petr Mach
Dobrý den, paní Štulíková, nejjednodušší je podat si elektronickou přihlášku, kterou naleznete na webu moje.ods.cz/prihlaska. Po jejím odeslání by Vás měl kontaktovat příslušný oblastní manažer, který se s Vámi dohodne na dalším postupu. Pokud preferujete přímo osobní jednání, můžete se na nejbližšího oblastního manažera obrátit sama - kontakt naleznete na www.ods.cz/regiony. V případě jakýchkoliv dalších dotazů souvisejících se členstvím v ODS nás neváhejte kontaktovat.
Josef Kverek
vážení přátelé,jsem moc rád,že jsem tadx na internetu našel Modrý tým ODS a že se tak mohu stát tak jeho nedílnou součástí.Býval jsem mnoho let vrcholovým sportovcem ve vzpírání za totalitního režimu a z toho se pak dostal do invalidního důchodu.Už šest let bydlím v domě s pečovatelskou službou v Čechtich na okrese Benešov u Prahy.I Zde se snažím spolupracovat s vedením Obecním úřadem.V posledních letech zde vítězila politická strana naší ODS,žel v nynějších komunálních volbách u nás zvítězila KDU ČSL 8mandátu,ODS byla druhá-5hlasů a 2hlasy KSČ v zastupitelstvu.Věřím, že i v nadcházejích volbách do Senátu získá ODS většiné zastoupení.A proto voliči prosím,volte politickou stranu prosperity ODS.Váš Kverek Josef
Petr Mach
Vážený pane Kvereku, děkujeme za Vaši podporu ODS i Modrého týmu. Jsme rádi, že jste se rozhodl stát jeho členem a těšíme se na spolupráci.
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · … · 70 · »»»

Příjemné odpoledne na Hlavní kanceláři :-)

Příjemné odpoledne na Hlavní kanceláři :-)

Zapojte se do kampaně přímo: Tweetujte pro #Volím_pravici


POČET ČLENŮ TÝMU
10398
Copyright © ODS 2009 - 2013 | webmaster | kontakt | rss
webdesign © ESMEDIA a.s.